O NÁS

Tana.jpg

VÍTÁM VÁS NA NAŠICH STRÁNKÁCH. VZNIKLY KVŮLI MÉ TOUZE PODĚLIT SE S VÁMI O KRÁSU SKLENĚNÝCH ŠPERKŮ Z DÍLNIČEK NA OSTROVĚ MURANO. 

CELÝ SVŮJ PRACOVNÍ ŽIVOT PŮSOBÍM JAKO PRÁVNÍK PRO ITALSKÉ FIRMY A PŘI SVÝCH ČASTÝCH NÁVŠTĚVÁCH ITÁLIE JSEM SE NECHALA UNÁŠET KRÁSOU A NENAPODOBITELNÝM DESIGNEM ITALSKÝCH ŠPERKŮ ……… ALE AŽ NÁDHERA „SKLÍČEK“ ZE SKLÁŘSKÝCH DÍLEN NA OSTROVĚ MURANO MĚ PŘIVEDLA K ROZHODNUTÍ, ŽE TYTO STRÁNKY VZNIKNOU, ABYCH VÁM MOHLA OKOUZLUJÍCÍ ŠPERKY NA NAŠEM E-SHOPU NABÍDNOUT. VĚŘÍM, ŽE VÁM PŘINESOU RADOST :) 

JUDR. TAŤÁNA REICHELOVÁ, ŘEDITELKA SPOLEČNOSTI

Veronika.jpg

 

DOVOLTE, ABYCH SE VÁM PŘEDSTAVILA. JMENUJI SE VERČA A JSEM DALŠÍM (NEPOSTRADATELNÝM :) ) ČLENEM TÝMU. KAŽDÝ DEN VYBÍRÁM TY NEJHEZČÍ ŠPERKY PRÁVĚ PRO VÁS A ROZŠIŘUJI TAK STÁLE NAŠI NABÍDKU. RÁDA ZODPOVÍM VŠECHNY VAŠE DOTAZY, NEBO POMOHU S ROZHODOVÁNÍM. MÁ PRÁCE JE PRO MĚ ZÁBAVOU, A TAK MĚ NAJDETE VŽDY POZITIVNĚ NALADĚNOU.  KROMĚ „TVRDÉ PRÁCE“ UMÍM TAKÉ ODPOČÍVAT. NEJVÍCE SIL NABERU O VÍKENDECH, KDY TRÉNUJI SE SVOU KOBYLKOU NASTIE. AŤ VÁM NAŠE ŠPERKY ROZZÁŘÍ CELÝ DEN.

 VERONIKA POLEDNÍKOVÁ, ASISTENTKA

Jirka.jpg

 

JMENUJI SE JIRKA A V NAŠEM TÝMU MÁM ZA ÚKOL HASIT PROBLÉMY S VEŠKEROU TECHNIKOU A ZAJIŠŤOVAT PLYNULÝ CHOD E-SHOPU, ČI JEHO ZDOKONALOVÁNÍ. POKUD ZJISTÍTE, ŽE NENÍ S FUNKCIONALITOU STRÁNEK NĚCO V POŘÁDKU, NEVÁHEJTE MĚ ZKONTAKTOVAT. MÁM RADOST, KDYŽ MOHU BÝT U VZNIKU NĚČEHO NOVÉHO, JAKO JE TENTO KRÁSNÝ E-SHOP A PŘIDAT SVÝM UMEM TROŠKOU DO MLÝNA. VE SVÉM VOLNÉM ČASE CHODÍM RÁD DO POSILOVNY, ABYCH NABRAL SÍLU A UDĚLAL VÍC KLIKŮ (NA MYŠI U POČÍTAČE :) ) 

JIŘÍ POLEDNÍK, TECHNICKÁ PODPORA

Anicka.jpg

 

JMENUJI SE ANIČKA A JSEM NEJDŮLEŽITĚJŠÍ ČLEN. KDYŽ ZROVNA NEJSEM VE ŠKOLE A NEMUSÍM PSÁT ÚKOLY, JSEM U NÁS V OBCHŮDKU A ZVYŠUJI PRODEJE SVOU ROZTOMILOU DĚTSKOU TVÁŘIČKOU. TAKÉ POMÁHÁM – LEŠTÍM VITRÍNY A ŠPERKY. PŘEJI, AŤ SE VÁM U NÁS LÍBÍ.

ANIČKA, HLAVNÍ SMÍŠEK